Kedves Látogató!
Bővebben
Elfogadom
Nem fogadom el

Betanított munkás

Helyszín: SZENTES
Pozíciók: betanított munkás

BETANÍTOTT MUNKÁS

MUNKATÁRSAT

keresünk operatív igazgatóságunkra

3 műszakos munkarendbe

szentesi munkavégzéssel

Következő feladatok várnak Rád:

  • Napi termelési feladatok végzése meghatározott technológia alapján
  • Célgépes és kézi szerelés
  • A szerelt termékek minőségének biztosítása
  • Munkakörnyezeted rendben és tisztán tartása

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • Tudod vállalni a 3 műszakos munkarendet
  • Legalább általános iskolai végzettséged van
  • Precízen, önállóan is tudsz dolgozni
  • Együttműködő- és jó problémamegoldó vagy

Előny, ha

  • Van termelési területen szerzett tapasztalatod
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag
  • Továbbképzési lehetőség
  • Biztonságos, rendezett munkakörnyezet
  • Élet-és balesetbiztosítás
  • Útiköltség támogatás
  • Jelenléti bónusz nettó 120 000 Ft / negyedév
  • Ingyenes céges buszjárat
    Hódmezővásárhely- Mártély- Mindszent- Szentes és Nagymágocs- Derekegyház-Szentes vonalakról.

Ha többet szeretnél tudni

Munkavégzés helye: 6600 Szentes, Ipartelepi út 14.

Kezdés időpontja: Azonnal

Referencia kód: BM-23

Jelentkezés: karrier@legrand.hu

Szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket várunk.

Mi a Legrand?

A Legrand az épületek villamos és digitális adatátviteli infrastruktúráinak világszintű szakértője. Az elektromos szerelvények, erős- és gyengeáramú termékek és rendszerek felhasználóinak megbízható, hosszú távú értékes partnere.

Miért a Legrand?

Mert a Legrand hosszútávú munkalehetőséget, fiatalos lendületes csapatot és multinacionális munkakörnyezetet kínál. Értékeljük az egyéni teljesítményt.

Csatlakozz!